Ürituste korraldamine Pärnu Muuseumi ruumides

  • seminarid ja konverentsid
  • koosolekud ja nõupidamised
  • ettekanded ja koolitused
  • esitlused ja infopäevad
  • vastuvõtud ja koosviibimised

 

1896. aastal asutatud Pärnu Muuseumi uus maja avati 23. veebruaril 2012 Pärnu südalinnas kontserdimaja kõrval. Kunagisest viljaaidast ümber ehitatud hoone neljal korrusel on pinda kokku 2500 m² ja see võimaldab kogu piirkonna ajalugu põhjalikumalt ja senisest paremates tingimustes eksponeerida.

Kaasaegses muuseumihoones on lisaks ekspositsioonipindadele ja hoidlatele ka paindliku ruumilahenduse ja mitmekesise esitlustehnikaga seminariruum, mis sobib nii seminaride, infopäevade kui ka vastuvõttude korraldamiseks. Klassikalises teatristiilis asetuses on istekohti 78 inimesele. Vajadusel on võimalik ruumi seinte ja mööbli paigutust muutes suurendada seminaril osalejate arvu kuni 100 inimeseni. Seminariruumi on võimalik ümber paigutada kas u-stiilis, klassistiilis või ümarlauastiilis.

Lae alla INFOLEHT (.pdf-fail)

Seminariruumi varustus:
- statsionaarne dataprojektor ja ekraan
- helivõimendus ja kaks raadiomikrofoni
- sülearvuti
- pabertahvel
Ruumides levib tasuta WiFi!

Sõidukite parkimine
Pärnu Muuseumi hoone asub Pärnu kesklinna tasulises parkimistsoonis. Maja kõrval on 10 kohta muuseumi loaga tasuta parkimiseks. Lähipiirkonnas on tasuta parkla kesklinna silla juures, ning Endla teatri esine parkla keskväljakul (parkimiskellaga kuni 3 tundi tasuta).

Riidehoid
Külaliste käsutuses on teisaldatavad garderoobi-stanged 150 inimese rõivaste hoidmiseks.

Kohvipausid ja toitlustamine
Seminariruumi vahetus läheduses on külastaja-test eraldatud ala vastuvõttude toitlustamise teenindamiseks (kätepesemisvõimalusega serveerimisruum). Väiksemate gruppide teenindamise tagab Muuseumikohvik, alates 50 osalejaga ürituste toitlustamisel teeme koostööd Classic Catering'iga www.classiccatering.ee 

Kohvipaus Muuseumikohvikult: 2.50 €/inimene (kohv/tee, saiake, vesi). 

Atraktiivse lisateenusena pakume Teie üritusel osalejaile harivat võimalust giidi vahendusel saada osa Pärnu Muuseumi püsinäitusest. Juba muuseumihoone fuajees saab tutvuda 14. sajandist pärineva ning Pärnu jõest leitud keskaegse hansakoge pardafragmendiga või klaaspõranda all eksponeeritud keskaegse linnavärava säilmetega. Pärnumaa seavad aga Eesti ajaloos erilisele kohale eelkõige siit leitud vanimad teadaolevad inimasustuse jäljed. Püsinäituse "11 000 aastat ajalugu – elamusi vanast ajast" põnevaimaks eksponaadiks on kindlasti nn. "kiviaja madonna", 8600 aasta vanune ning seega Eesti ja lähiümbruse vanim inimesekujutis.

Lisainfo:
Pärnu Muuseum
+372 44 30 580 või 44 30 581
maarja@pernau.ee
www.parnumuuseum.ee

Ürituste korraldamine
Ürituste korraldamine
Ürituste korraldamine
Ürituste korraldamine
Ürituste korraldamine
Ürituste korraldamine