MUUSEUMIÖÖ 2015

Kord aastas, laupäevasel maiõhtul avavad muuseumid ja teised mäluasutused oma uksed tavapärasest hilisemal ajal ja tasuta, et tähistada üle-euroopalist muuseumiööd.

Muuseumiöö toimub laupäeval, 16. mail 2015 ja Eesti muuseumid on sündmuse teemaks valinud "Öös on muusikat".

Pärnu Muuseumis on avatud püsiekspositsioon "11 000 aastat ajalugu", kuhu on kohandatud augusti lõpuni eksponeeritav väljapanek Pärnu legendaarsest heliloojast ja muusikapedagoogist Heinrich Merist.

Kl 18 ja kl 20 ootame lapsi temaatilistesse töötubadesse. Laste lemmik Aili Laak ja muuseumi teadur Marju Kurvits aitavad lastel meisterdada sahinapille ning räägivad kõrvale looduse helidest. (töötoa osalus-ja materjalitasu 3€).

Muusika-aasta mälestuseks on võimalik endast jäädvustada meeleolukas pilt oma lemmiku muusikainstrumendiga - kohal on Retrofotosalong!

Koidula Muuseumis saab osa muusikalisest programmist. Kl 18:00 olete oodatud ansambli Piccolo Folk akustilisele kontsertile. Kl 20:00 musitseerib maestro Ain Kurg harmooniumil. Ain Kurg jätkab kl 21:00 tahvelklaveritunni ja improvisatsiooniga. Lisaks tutvustatakse Jannseni aia eskiisprojekti. Toimub muuseumimeenete õnneloos.

Muuseumikohvikus  erimenüü!

NB! Pärnu Muuseum on tasuta avatud kl 18-23.00, Koidula Muuseum kl 18-22.30.

MUUSEUMIÖÖ 2015
MUUSEUMIÖÖ 2015