IN GRAAFIKA "PÕHJALA JÄLJED"

 Avatud: 26.07-1.09.2014

17ndat aastat toimuva festivali eesmärgiks on teha sissevaateid kodumaisesse ja rahvusvahelisse graafikasse. Sel aastal keskendub festival Põhjamaade kaasaegsele kunstile, täites Pärnu galeriid ja ekspositsioonipinnad tuhandete teostega.

Kokku osaleb festivalil ligi 500 kunstnikku Eestist, Islandilt, Ahvenamaalt, Soomest, Rootsist, Taanist, Gröönimaalt, Lätist, Leedust, Iirimaalt, Inglismaalt, Saksamaalt, Hollandist, Serbiast, Hispaaniast ja Itaaliast. Kaugematest punktidest on esindatud kunstnikud Jaapanist, Austraaliast, Ekvadorist, Brasiiliast, Puerto Ricost, Nikaraaguast, Argentiinast, Mehhikost, Kanadast ja mitmekümnest Ameerika Ühendriikide osariigist.

Seekordsel IN Graafikal on külalisesinejaks Eesti Kujurite Liit, kes täidab näitusepaigad skulptuuride ja ruumiliste objektide – installatsioonidega nii vanameistritelt kui noortelt tegijatelt. Osalejad: Mare Mikof, Hannes Starkopf, Mari-Liis Tammi, Elo Liiv, Edith Karlson, Ants Viitmaa, Ahti Seppet, Jaan Luik, Gea Sibola, Jass Kaselaan jt.

IN GRAAFIKA
IN GRAAFIKA